Aktuálně 51292 nabídek práce!

Nabídka práce: Kuchaři, Zlín

Pozice:
Kuchaři
Zaměstnavatel:
Fair Play Zlín - zařízení školního stravování s.r.o.
IČO:
11867213
Oblast (okres, kraj):
Zlín
Obor práce:
Obchod
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
30000
Popis práce:

Náplň práce:
Vaření jídel pro školky a školy, dále vaření rautů a větších akcí (oslavy, svatby, večírky)

Požadujeme:
Pevný vztah ke zdravému životnímu stylu, úctu k surovinám, schopnost učit se novým věcem, min 3 letou praxi, samostatnost (pod vedením zkušeného kuchaře), řidičský průkaz B

Nabízíme:
Společnost inspirativních lidí v pracovním kolektivu, práci v příjemném prostředí Ekocentra Na Pasece, práci, která vám přinese radost i smysl. Odborný růst pod vedením zkušeného šéfkuchaře s 15ti letou praxí, práce s kvalitními surovinami,

Pozn.: telefonický kontakt pouze do 17:00

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Tomáš Černý
Telefon:
602 566 844
Počet zobrazení inzerátu:
1355×